بازاریابی اینترنتی

فاداه با تکیه بر مطالعات  و برخورداری از تخصص ها و ارتباطات لازم انواع خدمات بازاریابی اینترنتی را به طور تخصصی برای شرکت ها ، سازمان ها و اشخاص ارائه می دهد.

ما معتقدیم که شما به هر میزان که در فضای اینترنت سرمایه گذاری می کنید، بایستی برگشت سرمایه و افزایش مشتری داشته باشید. بنابراین  با تعریف شیوه های نوین بازاریابی اینترنتی شامل تبلیغ در گوگل، بازاریابی استراتژیک، بازاریابی از طریق سایت های پربازدید و دیگر خدمات، شما را به اهدافتان نزدیک می کند.

تمامی برنامه های بازاریابی اینترنتی فاداه برای رونق کسب و کار شما طراحی شده است. این استراتژی شامل ایجاد محتوای پویا و تاثیر گذار، شناساندن وب سایت شما از طریق ایمیل انبوه، طراحی جذاب گرافیکی برای سایت و تبلیغ خدمات شما در مکان های مختلف اینترنت می باشد.

در بازاریابی اینترنتی امکان اطلاع رسانی سریع و بهینه تر امکان پذیر می شود، روز به روز بر تعداد کاربران اینترنت اضافه می شود و امکان یافتن مخاطبان دلخواه در آن وجود دارد، هزینه تبلیغات در اینترنت بسیار مناسب تر و کم هزینه تر از سایر تبلیغ ها در سطح شهر می باشد، مخاطبان افرادی تحصیل کرده و از لحاظ فرهنگی در سطح بالاتری هستند و امکان نظارت و پیگیری بدون واسطه بر تبلیغات اینترنتی وجود دارد.

با افزایش چشمگیر تعداد کاربران اینترنت که هر لحظه رو به فزونی است و با توجه به دسترسی آسان اینترنت در سراسر نقاط جهان، امروزه تمامی تولید کنندگان و بازرگانان نیز ترجیح می‌دهند تا بازاریابی خود را از طریق اینترنت شزوع و گسترش دهند.

بنابراین با طراحی و بهینه سازی سایت شما و ایجاد استراتژی و برنامه بازاریابی صحیح شامل تبادل لینک هوشمند، تبلیغات گوگل، ثبت و معرفی سایت به موتورهای جستجوگر و افزایش رتبه و رنک وب سایت شما، مخاطبان شما را به صورت چشمگیری افزایش می دهد.
معرفی به موتورهای جستجو
بازاریابی از طریق پیامک
طراحی سایت مطابق سفارش مشتری
اجرای مراحل بهینه سازی مطالب سایت (SEO)
تبلیغات کلیکی گوگل
استفاده از بنرهای تبلیغاتی در سایت های معتبر
آنالیز کلمات کلیدی
بازاریابی از طریق وب کنفرانس

بازاریابی از طریق ایمیل
افزایش بازدید وب سایت
بازاریابی موتور جستجو
بازاریابی شبکه های اجتماعی
تشکیل کلوب مشتریان
تکمیل متون وب سایت
مشاوره سئو و بهینه سازی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *