محتوای چند رسانه ای

حدود هفتاد درصد اطلاعاتی که انسان از محیط پیرامون خود دریافت می کند بوسیله چشم و حس بینایی است .
طبق آمار منتشر شده کاربران فیسبوک تاکنون بیش از 250 میلیارد تصویر بر روی این سایت آپلود کرده اند، یعنی به طور میانگین 350 میلیون در روز. برای مقایسه ی درست دقت کنید، کاربران Flickr که یک وبسایت تخصصی اشتراک گذاری تصاویر به حساب می آید، تا کنون 8 میلیارد تصویر در سایت آپلود کرده اند، با میانگین 3.5 میلیون تصویر در روز. با توجه به گسترش ارتباطات به صورت روزافزون اعم از فضای مجازی وشبکه های تلویزیونی وانبوه اطلاعات مخاطبان به صورت ناخودآگاه گرایش به سمت محصولات با گرافیک بهتر دارند. زیرا شبکه تلویزیونی یا وب سایت و یا مجله با گرافیک ارتباط بهتر و عمیق تری با مخاطب برقرار می کند.
امروزه دیگر گرافیک را نمی توان تنها به یک هنر تعبیر کرد بلکه برای درک آن بهتر است کارکرد رسانه ای آن بررسی شود.

گرافیک محیطي، گرافیک و معماری، گرافیک پوستر، آرم و نشانه، گرافیک در تصاویر متحرک، گرافیک نشریات و مجلات، گرافیک وبسایت، گرافیک و بسته بندی، اینفوگرافی و …،  تعدادی از شاخه های گرافیک می باشند که هریک جداگانه، تخصصی محسوب میشود. گرافیک بوسیله روان شناسی رنگ ها، چیدمان و ترکیب بندی فضای کار شخصیت کاری شما را به نمایش می گذارد.
گرافیک، یک پیام را به سهولت و عمیق منتقل می کند.

یکی از نقاط قوت شرکت هامان بخش طراحی گرافیک می باشد که با جمع آوری گرافیست های حرفه ای و خلاق همواره توانسته است با ارائه طرح های بدیع، زیبا و رعایت استاندارد های طراحی روز دنیا در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات نهایت رضایت مشتری را بدست آورد.

خدمات ما در زمینه طراحی گرافیک عبارتند از :

طراحی آرم / لوگو / لوگوتایپ
طراحی اوراق اداری / پاکت / کارت ویزیت
اسناد حسابداری، قبض دریافت و پرداخت، فاکتور و صورت حساب و …
طراحی انواع کارت ضمانت و گارانتی
طراحی بروشور
طراحی کاتالوگ
طراحی فولدر تبلیغاتی
طراحی تراکت / فلایر تبلیغاتی
طراحی پوستر
طراحی آگهی تجاری/ بیل بورد
طراحی بدنه اتومبیل پخش / بدنه اتوبوس
طراحی جلد
طراحی و صفحه آرایی کتاب و مجله
طراحی اسلوگان
طراحی کارت پستال / کارت دعوت / تبریک
طراحی بسته بندی
طراحی برچسب کالا
طراحی تقویم / سالنامه
طراحی لیبل CD / DVD
طراحی کاراکتر / مسکات
طراحی گرافیک نرم افزار
طراحی گرافیک نرم افزار های موبایل
طراحی گرافیک صفحات وب
طراحی تبلیغاتی بر روی استندها و موارد مشابه
طراحی کارت های بانکی، اعتباری، تلفن و …

محیط های چندرسانه ای و کاتالوگ الکترونیکی

تبلیغات امروزه بخش جداناپذیری از هر فعالیت تجاری و غیرتجاری است. عنصر مهمی که تقشی ارتباطی میان مشتری و فعالیت شما ایفا می نماید.
تجربه ثابت کرده است که تبلیغات سنتی چاپی دارای هزینه های بالا و ماندگاری کمی بوده اند، اما راه حل چیست ؟
تیم تخصصی طراحی چند رسانه ای فاداه با استفاده از نوین ترین تکنولوژیهای روز محصولات نوینی را در عرصه تبلیغات عرضه می نماید.
کاتالوگ الکترونیکی – لوح فشرده چندرسانه ای
محصولات ما در این زمینه :
کاتالوگ الکترونیکی :
کاتالوگ الکترونیکی یک دفترچه 3 بعدی است که امکان تعامل با کاربر و ورق زدن صفحات را نیز دارد . کاربر براحتی می تواند صفحات مختلف این کاتالوگ را مشاهده نموده و در ما بین صفحات حرکت نماید . برخلاف یک کاتالوگ چاپی می توان در ضفحات فیلم، صدا و موزیک و امکانات تعاملی را گنجاند و این بزرگترین مزیت یک کاتالوگ الکترونیکی بر نسخه چاپی ان است .
مزیت دیگر این کاتالوگها ماندگاری آن است که بر روی لوح فشرده هایی با شکل ظاهری آرم شرکت شما طراحی خواهد شد . این لوح فشرده ها با فناوری خاص ایجاد شده و با اشکالی خارج از طرح دایره ای مرسوم لوح فشرده ها خواهد بود .
ضمن آنکه با تغییر در مشخصات محصولات نیازی به طراحی مجدد کاتالوگ نیست،در حالیکه این کار در کاتالوگ های چاپی راهی جز طراحی و چاپ پرهزینه مجدد را در برنخواهد داشت . شما در دفعات بعد براحتی می توانید مطالب صفحات را تغییر داده و تنها هزینه طراحی لوح فشرده را که بمراتب کمتر از هزینه طراحی کل مجموعه است بپردازید .
کاتالوگ الکترونیکی گزینه مناسبی برای شرکتها در امر بازاریابی محصولات، شرکت در نمایشگاهها و راه حلی نوین برای تبلیغاتی موثر و کاراست .

 

ساخت و تولید فیلم

صنعت سینما، به ویژه سینمای مستند ، روشی بسیار مؤثر در جذب مخاطبان و انتقال پیام های جامعه صنعتی به آنان است.
به اعتقاد کارشناسان، یکی از موثرترین شیوه های اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبان استفاده از تصاویر متحرک و بخصوص مستندهای صنعتی است.
سوال این است:
آیا واحدهای روابط عمومی در بنگاههای صنعتی کشور توانسته‌اند از این شیوه استفاده لازم را داشته باشند؟!
شاخه ای از صنعت سینما را شامل میشود و به منظور مستند سازی گوشه ها ، قسمت  و بخش های از دنیای واقعی پیرامون مان  به منظور تبلیغات ، اطلاع رسانی ، برند سازی  و … ساخته میشود . در دنیای  الکترونیک  و پیشرفته  امروز جهت موفقیت  و ترقی ، همه اقشار جامعه و بازاریان و بالخص مدیران  و روسای شرکت ها و کارخانجات  و.. همه نیاز به پیوستن  به شبکه جهانی تبلیغات ویدئوئی ، تلویزیونی را دارند شما نیز :

1-     اگرمی خواهید نسبت به رقبای کاری خود برتری و تمایز چشمگیری داشته باشید

2-     اگر می خواهید در وقت و هزینه های خود ، تولیدات و محصولات خود ، هزینه های تبلیغاتی و نمایشگاهی خود ، چاپ آگهی و اطلاعیه ، کاتالوگ و بروشور و.. .  صرفه جوئی نمائید .

3-     اگر می خواهید از کاری و اثری تبلیغاتی شکیل و زیبا ، ماندگار و بیادماندنی ، و یروزی و .. . برخوردار شویدو …

از شما دعوت بعمل می آید با عقد قرار داد با فاداه  از مجموعه خدمات انبوه و بی نظیر ، ارزان و مقرون بصرفه  ی این شرکت بهره مند شوید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *