معرفی شرکت

فاداه در یک نگاه

عنوان رسمی: شرکت تعاونی فناوری اطلاعات و داده افزار هامان – فاداه

در سال 1389 هسته ی مرکزی شرکت تشکیل گردید و با نام نارنجتک ( نارنج تکنولوژی) فعالیت خود را آغاز کرد و با عده ای از کارشناسان و کارشناسان ارشد، همچنین دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، شبکه و امنیت شبکه به فعالیت در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات پرداخت و در همان سال اقدام به ثبت هسته ی علمی دانش بنیان در پارک علم و فناوری فارس نمود و در این راستا به فعالیت علمی و تجاری خود ادامه داد.

در سال 1392 گروه دست بر تشکیل شرکت تعاونی نهاد و همراهی اعضا در این قالب پسندیده ادامه یافت تا سر انجام پس از پیگیری های لازم این مهم در اردیبهشت ماه سال 1393 محقق شد و شرکت تعاونی با عنوان فناوری اطلاعات و داده افزار هامان و سرواژه (مخفف) فاداه در اداره ی تعاون و اداره ی ثبت استان فارس با شماره ثبت 1513 ثبت گردید و مجوز تاسیس دریافت نمود.

دیدگاه ما

شرکت تعاونی فاداه و اعضای آن رسالت خود را توسعه ی فناوری های اطلاعات و تجارت الکترونیک در راستای پیشرفت ایران اسلامی و ارتقای سطح رفاه ایرانیان میدانند و خط مشی ما در این زمینه تولید علم، استفاده هوشمند از علم روز، ارائه ی کیفیت بالا و رضایتمندی مخاطبان و جامعه میباشد.

شرکت تعاونی فاداه با توجه به دارا بودن ماهیت تعاونی، خط مشی خود در تولید سرمایه را تعاون، همکاری و کارآفرنی جوانان میداند و در این مسیر حرکت مینماید.

شرکت تعاونی فاداه ماهیت دانش بنیان خود را نیز حفظ نموده و در این زمینه نیز رویکردهای مناسبی را سر لوحه ی فعالیت خود قرارداده است.

شرکت تعاونی فاداه همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا،  در زمینه  طراحی سایت، شبکه، نرم افزار(ویندوز و برنامه های موبایل) ،گرافیک و چند رسانه ای  پا به عرصه وجود نهاد و فعالیت خود را برای ارایه خدمات آغاز کرد.

در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما وجود دارد، چون می‌بایست کارهایی عرضه‌کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار‌گیرند و بالطبع توقعات روز‌افزون مشتریان ما را برآورده‌سازد.

بالا‌بردن کیفیت خدمات در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری است که ما به پایبند هستیم. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما میباشد، نگرشی که به شهادت آنچه انجام‌ گرفته‌ است برای مجموعه فاداه تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته‌است.

 

 

اعضای هسته مرکزی شرکت